AKDENİZ İNCİLERİ TURU


İSTANBUL – MARSİLYA
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 09:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 403 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:45’de Marsilya’ya uçuş. Yerel saat ile 14:05’de varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Marsilya şehir turu. Turumuzda; 19. yy’dan kalma Notre Dame de la Gadre Basilikası ve Eski Liman görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
MARSİLYA – NİCE
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve Nice hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cannes & St. Tropez turuna katılabilirler (50 Euro). Cannes turumuzda Antibes şehrinde kısa bir fotoğraf molası sonrası meşhur Croisette Caddesi, Festival Sarayı ve Eski Liman görülecek yerler arasındadır.  Daha sonra St. Tropez’e geçiyoruz. Akdeniz jet sosyetesinin buluşma yeri olan ve yıllar önce Brigette Bardot’un meşhur ettiği bu sahil şehrinde kısa bir yürüyüş turu. Onlarca butikten alışveriş yapabilme ve muhteşem yatlarla dolu limanda kahve içimi için serbest zaman. Tur sonrası Nice’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda; ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı, Akropolis, Jean Medecin Bulvarı, Botanik Bahçesi ve Rus Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
NİCE
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco & Monte Carlo turuna (75 Euro) katılabilirler. Turumuzda; sahil yolunu ve Akdeniz’in en güzel koylarını takip ederek ulaşacağımız Monaco’da Prenslik Sarayı, Eski Monaco, Grace Kelly’nin Mezarı, Prenslik Kilisesi, Botanik Parkı, Kaptan Cousteau’nun kurduğu Okyanus Müzesi, Eze Kasabası’nda ki dünyaca ünlü parfüm fabrikası ve Monte Carlo görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.
NICE – AVIGNON – MONTPELLİER
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve Montpellier’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz güzergahımız üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Aix-en-Provence turuna katılabilirler (25 Euro). Turumuzda Güney Fransa’nın bu güzel kasabasında; tarihi çeşmeler, ünlü mağazalar ve lavanta bahçeleri ile dar sokakları ziyaret edilecektir. Tur sonrası Avignon’a hareket ediyoruz. Fransa’nın Provence bölgesinde Rhone Nehri kıyısında bulunan bu güzel şehirde; Ortaçağ’dan kalan şehir duvarı, Papalık Sarayı ve Pont St. Benezet Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Montpellier’e varmak üzere yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
MONTPELLİER – TOULOUSE
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve panoramik tur için otelden hareket. Turumuzda Place de la Comédie (Komedi Meydanı), Valilik Sarayı ve Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Toulouse’a varmak üzere yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben Capitole Meydanı’ndan başlayıp yürüyerek yapılacak turumuz esnasında şehrin en güzel yerlerini hep beraber keşfedeceğiz. Dünya’nın en büyük Roman stilindeki yapısı olan Saint Sernin Basilikası, XIV. yüzyıla ait güney bölgelerinin en güzel örneklerinden biri Jacobins Manastırı, Toulouse’un meşhur belediye binası Capitole, ve XVI. yüzyılda inşa edilip Dor, Iyon ve Korent stilleri sergileyen zarif Bernuy görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelde.
TOULOUSE – ANDORRA – BARSELONA
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve Barselona’ya hareket. Yol üzerinde panoramik Andora şehir turu. Andorra ülkesi Prenslik ile yönetilen ve Priene Dağları’nda, denizde kıyısı olmayan Fransa ve İspanya arasında küçük bir ülkedir. Aynı zamanda gümrüksüz de  alışveriş yapılabilmektedir. Tur sonrasında Barselona’ya varmak üzere yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolombo Heykeli, Sagra De Familia Kilisesi, Olimpiyat Tesisleri’nin bulunduğu Mont Juic Tepesi ve Plaza De Espanya görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
BARSELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona Şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahalleleri, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras Kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi turuna (55 Euro) katılma imkânı. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinize.
BARSELONA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 470 sefer sayılı uçağı ile saat 13:30’da İstanbul’a uçuş ve 18:00’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
 
Andorra ve Avignon Turları Dahil !
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Pegasus Havayolları ile İstanbul– Marsilya/ Barselona-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri,
* Havalimanı vergileri
* 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
* Tüm şehirler arası transferler
* Barselona, Andorra, Toulouse, Montpellier, Avignon, Nice ve Marsilya panoramik şehir turları
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize Ücreti (120 Euro)
* Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
* Otel Ekstraları ve Şehir Vergileri,
* Opsiyonel Turlar,
UÇUŞ DETAYLARI
* PC 403 İSTANBUL – MARSİLYA 11:45 – 14:05

* PC 470 BARSELONA – İSTANBUL 13:30 – 18:00
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com