ALMANYA – FRANSA – İSVİÇRE TURU


ISTANBUL – FRANKFURT – TRIER
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Gezinet kontuarında saat 06.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1587 sefer sayılı uçağı ile saat 08.15’te Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 10.35’te Frankfurt’a varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Almanya’nınn en eski yerleşim yerlerinden olan ve sınır şehri olması nedeni ile birçok savaş yaşamış Trier Şehrine hareket. Roma döneminden kalma ve Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde bulunan Porta Nigra(Siyah Kapı), Katedral, Bazilika, ünlü Filozof Karl Marx’ın evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
TRIER – PARIS
Sabah kahvaltısından sonrası Paris’e transfer. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Luxembourg turuna katılabilirler (25 Euro). Tur sonrasında Paris’e hareket. Varışın ardından şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme otelinizde.
PARİS
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre Ressamlar Tepesi ve tekne ile Sen Nehri gezisi ve Eiffel Kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turu (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show– Kabare programına katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelimizde.
PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (90 Euro). Geceleme otelinizde.
PARIS – AVALLON – CENEVRE
Sabah kahvaltısından sonrası Cenevre’ye transfer. Yol üzerinde Avallon turu. Görülecek yerler arasında 15.yy’dan kalma Saat Kulesi, 8.yy’da yapılmış ve çeşitli zamanlarda restore edilen Saint Lazarre Kilisesi bulunmaktadır. Ayrıca Britanya mitolojisinda çok önemli bir figür olan Kral Arthur’un mezarının Avallon’da olduğu iddia edilmektedir. Tur sonrasında Cenevre’ye hareket. Varışın ardından Cenevre şehir turu. Görülecek yerler arasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Dame Adası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Geceleme Evian’da otelimizde.
CENEVRE
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş ve dinlenme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lozan & Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler (80 Euro). 1923 yılında barış antlaşmasının imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
CENEVRE – ZÜRİH
Sabah kahvaltısının ardından Zürih’e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Bern turuna katılabilirler (25 Euro). Bern turu sonrasında Zürih’e varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, eski gar, Milli Müze, Zürih Katedrali, Saat Kulesi ile Strasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.
ZÜRİH – STUTGART – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından Stuttgart havalimanına transfer. Yol üzerinde Almanya, İsviçre ve Avusturya’nın sınırlarının kesiştiği bölgede muhteşem manzarasıyla sizler kendine hayran bırakacak Konstanz(Bodensee Gölü)’nü ziyaret ediyoruz. Daha sonra Avrupa’nın en ünlü Outlett şehri olan Metzingen’de yüksek oranlara varan indirimlerden yararlanarak dünyaca ünlü markaların ürünlerini satın alabileceksiniz. Keyifli alışverişimizden sonra Stuttgart havalimanına transfer, Türk Havayolları’nın TK 1706 seferi ile saat 18.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
 
7 Gece  8 Gün / Oda – Kahvaltı 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Frankfurt / Stuttgart -İstanbul parkurunda uçak bileti,
* Havalimanı vergileri,
* 3 /4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
* Alan/otel/alan transferleri,
* Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
* Trier, Paris, Avallon , Cenevre, Zürih panoramik şehir turları,
* Konstanz(Bodensee Gölü) & Metzingen Outlet Şehri turu,
* Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize ücreti, servis bedeli ( 120 Euro )
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstralar,
* Müze ve ören yerleri girişleri,
* Rehber ve şoför tipleri,
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1587 İSTANBUL – FRANKFURT 08:15 – 10:35
* TK 1706 STUTGART – İSTANBUL 18:55 – 22:45
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com