BENELÜKS – PARİS TURU


İSTANBUL – AMSTERDAM – BRÜKSEL
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Gezinet kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 05:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1951 sefer sayılı uçuşu ile 08:20’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 11:00’de varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel’e şehir turu için Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
BRÜKSEL – PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 euro). Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show (125 Euro).  Geceleme otelinizde.
PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (90 Euro). Geceleme otelinizde.
PARİS – LÜKSEMBURG
Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.
LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılma imkanı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
AMSTERDAM – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. . Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek öğle yemekli Elmas fabrikası ve Kanal turuna katılabilirler. (40 Euro) Bu turumuzda dünyanın en iyi kesiminin gerçekleştirildiği Elmas fabrikasını görecek ve ardından geleneksel Amsterdam Kanal turunu yapacağız. Tur sonrası restaurant’a alınacak yemek sonrası Amsterdam Havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1954 sefer sayılı uçağı ile 18:15’de İstanbul’a uçuş ve 22:50’de Atatürk Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul-Amsterdam -İstanbul parkurunda uçak bileti,
* Havalimanı vergileri,
* Otellerde 7 Gece – 8 Gün oda – kahavaltı konaklama,
* Alan/otel/alan transferleri,
* Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
* Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln’de panoramik şehir turları,
* Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize ücreti, servis bedeli ( 120 Euro )
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
* Müze ve ören yerleri girişleri,
* Rehber ve şoför tipleri,
UÇUŞ DETAYLARI

* TK 1951 İSTANBUL – AMSTERDAM 08:20 – 11:00
* TK 1954 AMSTERDAM – İSTANBUL 18:15 – 22:50
OTEL BİLGİSİ
* Amsterdam : NH Musica (4 *) & Artemis(4*) & Ramada Apollo (4*)
* Brussels : Ramada Wolume (4 *) & Thon EU (4*)
* Paris :Marriott La Defense (4*) & Colombes & Marriott St.Denis (4*) & Mercure LD (4*)
* Luxembourg : Double Tree By Hilton(4*) & Novotel Kirchberg (4*)

LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com