BUDAPEŞTE – VİYANA – PRAG TURU


İSTANBUL – BUDAPEŞTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Gezinet kontuarında 05:00’da buluşma. Bagaj ve biletleme işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1035 sefer sayılı uçuş ile 07:25’de Budapeşte`ye hareket. Yerel saat ile 08:25’de varış. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz ( 45 € ) Geceleme otelimizde.
BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. (Öğle yemekli ) (60 €) . Akşam dileyen misafirlerlerimizle ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler.(30 €)  Geceleme otelimizde
BUDAPEŞTE – VİYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Slovakya`nın başkenti Bratislava Gezisi. ( 30 € ). Tur sonrasında özel otobüslerimizle Viyana ‘ya hareket.  Varışın ardından Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle  Grinzing Meyhaneleri turlarına (45 €).  ekstra olarak katılabilirler. Geceleme otelimizde.
VİYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyenler yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri turu Viyana Ormanları Turu (50 €).  Arzu eden misafirlerimizle ekstra Konser izleme imkani (50 €). Geceleme otelimizde.
VİYANA – PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (Öğle yemekli ) (60 €). Akşam Vlatava Nehrinde tekne turuna ekstra olarak katılma imkanı (40 €). Geceleme otelimizde.
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz )  turuna katılabilirler (60 €). Akşam Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programina ekstra olarak katılma imkanı (60 €). Geceleme otelimizde.
PRAG – İSTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte Prag havalimanın’a transfer. Bagaj ve biletleme işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1768  sefer sayılı uçuş ile 12:05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 15:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Budapeşte // Prag – İstanbul ekonomi uçak bileti,
* Havalimanı vergileri,
* Alan – otel – alan transferleri ve Şehirler arası Transferler,
* 3 ve 4* Otellerde 7 gece 8 gün Oda – Kahvaltı Konaklama,
* Budapeşte,Viyana,Prag yarım günlük panoramik şehir turları,
* Türkçe rehberlik hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize Ücreti (100 Euro)
* Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
* Ekstra Turlar,
* Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar,
* Kisi başı 5 Euro bahsiş (Otobüs Şöförü için)
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1035 İSTANBUL – BUDAPEŞTE 07:25 – 08:25

* TK 1768 PRAG – İSTANBUL 12:05 – 15:40
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
NOT
***Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır***

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com