BÜYÜK ALMANYA TURU


ISTANBUL – FRANKFURT – KÖLN
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Gezinet kontuarında saat 06.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1587 sefer sayılı uçağı ile saat 08.15’te Frankfurt’a hareket. Yerel saat ile 10.35’te Frankfurt’a varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Frankfurt şehir turu. Paulskirche, Maintower, Gothe’nin Evi, Aziz Paul Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Köln’e hareket. Köln şehir turumuzda Turumuzda; Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
KÖLN – BREMEN – HAMBURG
abah kahvaltısından sonrası Bremen’ e hareket. Varışımıza istinaden şehir turu. Gösterişli belediye binası Rathaus ve onun bulunduğu Markplatz, Durendart (Adaletin kılıcı) taşıyan “Şehrin korucusu”, Grimm kardeşlerin hikayelerindeki eşek, kedi, köpek ve horozu betimleyen Die Stadtmusikanten (Bremen Mızıkacıları heykeli),  görülecek yerler arasıundadır. Tur sonrası Hamburg’a hareket. Varışımızın takiben panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Hafen City Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi, Reeperbahn Caddesi yer alıyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hamburg tekne Turu’na (40 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.
HAMBURG – BERLİN
Sabah kahvaltısının ardından Berlin’e hareket.. Varışımızın ardından panoramik şehir gezimizde Batı Berlin’de; Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu, Doğu Berlin’de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yemekli, Spree Nehri’nde Berlin By Night Tekne Turu’na (45 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.
BERLİN
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak organize edilecek olan Potsdam Saraylar Şehri Gezisi’ne katılabilirler (35 Euro). Geceleme otelinizde.
BERLIN – LEIPZIG – NURNBERG
Sabah kahvaltısından sonra Leipzig’e hareket. Panoramik şehir turumuzda  Altes Rathaus(Eski Belediye Binası), Altstadt, Johann Sebastian Bach’ın çalıştığı kilise olan Tomaskirsche, Neueshathaus ve Rathause binası ve Halkların Savaş Anıtı diye adlandırılan Völkerschlacht abidesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Nurnberg’e hareket. Panoramik şehir turumuzda II. Dünya Savaşı öncesi kalabalık Nazi mitinglerinin yapıldığı Nürnberg Meydanı, Hitler’in ve birçok savaş suçlusunun yargılandığı ünlü Nürnberg mahkemeleri, şehri çevreleyen tarihi surlar, St.Lorenz Katedrali, Ressam Albert Dürer’in kaldığı ev, Kaiserburg Şatosu göreceğimiz önemli yerler arasındadır. Gezimiz bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
NURNBERG- MÜNİH
Sabah kahvaltısının ardından Münih’ hareket. Varışımızın ardından Panoramik şehir turumuzda Marienplatz, New Tawn Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Frauenkirche görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
MÜNİH
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak organize edilecek olan Salzburg ve Göller Bölgesi turuna (90 Euro).  katılabilirler. Turun ardından otelimize hareket. geceleme otelimizde.
MÜNİH – STUTTGART – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından Stuttgart’a hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Avrupa’nın en ünlü Outlett şehri olan Metzingen’de yüksek oranlara varan indirimlerden yararlanarak dünyaca ünlü markaların ürünlerini satın alabilecekleri alışveriş turuna katılabilirler (20 Euro). Keyifli alışverişimizden sonra Stuttgart’a varış. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzda Rathaus Belediye Binası, Schlossplatz Meydanı, Altes Schloss-Neues Scloss, Theador Heuss Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer, Türk Havayolları’nın TK 1706 seferi ile saat 18.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Frankfurt / Stuttgart -İstanbul parkurunda uçak bileti,
* Havalimanı vergileri,
* 3*/4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
* Alan/otel/alan transferleri,
* Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
* Frankfurt, Köln, Bremen, Hamburg, Berlin, Leipzig, Nürnberg, Münih ve Stuttgart panoramik  şehir turları,
* Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize ücreti, servis bedeli ( 120 Euro )
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL)
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
* Müze ve ören yerleri girişleri
* Rehber ve şoför tipleri
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1587 İSTANBUL – FRANKFURT 08:15 – 10:35
* TK 1706 STUTTGART – İSTANBUL 18:55 – 22:45
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com