BÜYÜK İSPANYA TURU


İSTANBUL – MALAGA – GRANADA
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 07:00’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1305 sayılı seferi ile 09:40’da Malaga’ya hareket. 13:10’da Malaga’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından Granada’ya  hareket. 2 gece kalacağımız Granada’ya varışı takiben panoramik Granada turuna başlıyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral vs. yer almaktadır. Tur sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme  Granada’da otelimizde.
GRANADA
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Al Hambra & Generalife Bahçeleri turuna katılma imkanı. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz bu turda ilginç mimarisi ile El Hamra Sarayını, havuzları ve gülleriyle ünlü Generalife Bahçeleri’ni, Emevi Devleti’nin yönetim ve ikamet binalarını, yazlık sarayı vs. keşfedeceğiz. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Granada’da otelimizde.
El Hamra Sarayı & Generalife Bahçeleri Turu:  65 €uro (Kişi Başı)
GRANADA – SEVİLLA
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından 2 gece konaklayacağımız Sevilla’ya hareket. Sevilla’ya varışı takiben yapacağımız panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Muhavvitler döneminden kalma Ulu Camii’nin yerine inşa edilen katedral, İspanya Meydanı, Santa Cruz, Alcazar, Maria Luisa Parkı, 13.yüzyıldan kalma Altın Kule ve Belediye Sarayı bulunmaktadır. Panoramik tur sonrasında 2 gece konaklayacağımız otele varış ve odaları yerleşme Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Flamenko Show turuna katılma imkanı. Geceleme Sevilla’da otelimizde.
Flamenko Show (1 içecek dahil) : 50 €uro (Kişi Başı)
SEVİLLA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ronda turuna katılma imkanı. Bu turumuzda İspanya tarihinde ilk kez boğa güreşlerinin yapıldığı dağ kasabası Ronda’daki eski arenayı görme imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme Sevilla’da otelimizde. Ronda Turu : 60 €uro (Kişi Başı)
SEVILLA – MADRİD
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından özel otobüsümüzle  Madrid’e hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan Cordoba’da yapacağımız panoramik şehir turunun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cordoba (Kurtuba) Camii turuna katılma imkanı. Camiden kiliseye çevrilmiş olan bu yapının mihrabı bütün camiler içinde en güzel mihraba sahip olanıdır. Dünyadaki en fazla sütuna sahip olan mabet yine Cordoba Camii’dir. Cordoba turundan sonra iki gece konaklayacağımız Madrid’e hareket ediyoruz. Madrid’e varışımızı takiben panoramik şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı ve Cervantes Anıtı, Alcala Kapısı, La Puerto Del Sol Alanı, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi, Paseo del Prado ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddesi ve  Plaza Mayor bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Flamenko gecesine katılabilir. Geceleme  Madrid’de otelimizde.Cordoba Camii : 20 €uro (Kişi Başı)
MADRİD
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turu’na katılma imkanı. Avrupa’nın en güzel ve en eski şehirlerinden olan Toledo’da göreceğimiz yerler arasında Büyük Katedral, Santa Maria la Blanca Sinagog’u, Santa Tome Kilisesi ve Musevi mahalleleri bulunmaktadır. Tur bitiminde Madrid’deki otelimize dönüş. Geceleme Madrid’de otelimizde.Toledo Turu : 50 €uro (Kişi Başı)
MADRİD- ZARAGOZA – BARSELONA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla Barselona’ya doğru hareket ediyoruz ve yolumuzun üzerinde bulunan Zaragoza’da kısa bir panoramik şehir turu gerçekleştiriyoruz. Zaragoza’daki kısa turumuz ve molamızın ardından Barselona’ya hareket ediyoruz ve varışımızı takiben 3 gece konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Barselona’da otelimizde.
BARSELONA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla yapacağımız panoramik Barselona turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır.
Panoramik turun sonunda otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılma imkanı. Bu turumuzda ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam  Salvador Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa doğru yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme Barselona’da otelimizde.
Gerona & Figueras (Dali Müzesi) Turu :  65 €uro (Kişi Başı)
BARSELONA
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Andorra Turu’na katılma imkanı. Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.Andorra Turu : 55 €uro (Kişi Başı)
BARSELONA – TOULOUSE – İSTANBUL
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve özel aracımızla Toulouse Havalimanı’na hareket keyifli bir  otobüs yolculuğumuzun ardından Toulouse Havalimanı’na varış ve THY’nın  TK 1806 sefer sayılı uçuşuyla saat 14:30’da İstanbul’a hareket. Yerel saatle 19:00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  Bir sonraki turumuzda görüşmek ümidiyle…


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Atatürk Bulvarı 109/1
Kızılay – Çankaya
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 507 740 59 77
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Malaga  gidiş ve Toulouse-İstanbul dönüş uçak biletleri,
* Havalimanı vergileri,
* 4 Yıldızlı Otellerde 9 Gece – 10 Gün oda – kahvaltı konaklama,
* Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri ve Şehirler arası transferler,
* Panaromik Şehir Turları,
* Türkçe rehberlik hizmeti,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize ücreti (120 Euro)
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
* Kişisel harcamalar,
* Ekstra turlar.ve Otel Ekstraları,
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1305 İSTANBUL – MALAGA 09:40 – 13:10

* TK 1806 TOULOUSE – İSTANBUL 14:30 – 19:00

OTEL BİLGİSİ
* Granada : 4* Abades N. Palace Hotel vb.
* Sevilla : 4* TRHH Hotel La Motilla vb.
* Madrid : 4* Hotel ConfortelPio XII vb.
* Barselona :  4* Abba Garden vb.
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com