BÜYÜK İTALYA TURU


İSTANBUL – ROMA
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezinet kontuarı önünde saat 10:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 535 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:05’de Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13:40’da varışımızın ardından şehir turu. Şehir turu esnasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.
ROMA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Outlet – Göller Bölgesi (Castel Romano) turuna katılabilirler (45 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın en ünlü outlet bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
ROMA – NAPOLİ
Sabah kahvaltısından sonra Napoli’ye transfer. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Pompei turuna katılabilirler (40 Euro). Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv Yanardağı’nın getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra İtalya’nın egzotik ve romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve otele transfer. Geceleme otelinizde
NAPOLİ – FLORANSA
Sabah kahvaltısından sonra Floransa’ya transfer. YoL Varışa istinaden yapılacak şehir turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonunda otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
FLORANSA – VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Yol üzerinde ekstra olarak Verona – Garda Gölü turu (65 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Dante ve Erbe meydanları görülecek sonrasında ise yine Italya’nın doğa harikası göllerinden olan Garda Gölü görülecektir. Tur bitiminde serbest zaman ve sonrasında Venedik’e hareket. Akşam saatlerinde otele varış ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
VENEDİK – MİLANO
Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Varışımıza istinaden Milano şehir turu. Görülecek yerler arasında; Duomo Katedrali, La Galeria(Victoria Manueal) ve La Scala Meydanı vardır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Como Gölü turuna katılabilirler (40 Euro). Doğa harikası bu göl gezimizden sonrası Milano otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
MİLANO – BOLOGNA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısından ardından havalimanına hareket. Pegasus Hava Yolları’nın PC 424 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:20’de İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 17:55’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)
* Venedik VAPURETTO Ücreti  ( 15 Euro ) – Tur esnasında rehbere ödenir
—* Napoli, Milano, Roma, Floransa ve Venedik otel vergileri,
—* Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
—* Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL
UÇUŞ DETAYLARI
* PC 535 İSTANBUL – ROMA 12:05 – 13:40
* PC 424 BOLOGNA – İSTANBUL 14:20 – 17:55
OTEL BİLGİSİ
* Roma: 4* Sheraton Conference, 4* Barceloa Aran Park, 4* Best Western Tor Vergata
* Napoli : 4* Vulcano Buono Hotel, 4* Star Hotel Terminus ,3* Rebecchino Hotel
* Floransa : 3* Salus Montecatini, 3* San Marco Montecatini,
* Venedik : 4* Nh Mantegna Padova, 4* Noventa Di Piave,4* Tulip Inn Padova
* Milano: 4* Ramada Hotel ,4* Idea Plus Milano San Siro, 3* Ibis Milano Ca Granda
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.
NOT
*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.***
***Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.***

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com