BÜYÜK İTALYA TURU


İSTANBUL – MİLANO
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezinet Kontuarı önünde saat 10:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1895 sefer sayılı uçağı ile saat 12:00’de Milano’ya hareket ve yerel saat 14:00’da varış.Varışımızın alan bekleyen özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket ediyoruz. Milano’ya varışımıza istinaden yapılacak şehir turunda görülecek yerler arasında Advittorio Emanuelle Galerisi, Avrupa’nın 3. büyük gotik katedrali olan Doumo Kilisesi ve Meydanı, La Scala Operası bulunmaktadır. Turumuzun ardından otele transfer ve geceleme otelinizde.
MİLANO – VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Verona-Garda turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından otele transfer ve geceleme otelinizde.
VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.
VENEDİK – FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya transfer. Varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turunda Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.
FLORANSA – NAPOLİ
Sabah kahvaltısının ardından Napoli’ye transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pompei Gezisi’ne katılabilirler (45 Euro). Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı’nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelinizde.
NAPOLİ – ROMA
Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya transfer. Roma’ya varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turunda  Colosseum, Venedik Meydanı, Vatikan ve San Pietro Bazilikası, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Roma gece turuna katılabilirler (35 Euro). Geceleme otelinizde.
ROMA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Göller Bölgesi ve Castel Romano Alışveriş turuna katılabilirler (45 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın ünlü outlet bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.
ROMA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1864 sefer sayılı uçağı ile 19:05’de İstanbul’a hareket. Yerel saati ile 22:35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Milano / Roma –İstanbul uçak bileti,
* Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
* Milano 1 Gece, Venedik 2 Gece, Floransa 1 Gece, Napoli 1 Gece, Roma 2 Gece oda -kahvaltı bazında konaklamalar,
* Panoramik Milano, Venedik, Floransa, Napoli, Roma şehir turları,
* Profesyonel rehberlik hizmetleri.
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
—* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
—* Yurtdışı çıkış vergisi, (15 TL)
* Venedik Vapuretto Ücreti  (15 Euro) – Tur esnasında rehbere ödenir.
* Milano, Napoli, Roma, Floransa ve Venedik otel vergileri
—* Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1895 İSTANBUL – MİLANO 12:00 – 14:00
* TK 1864 ROMA – İSTANBUL 19:05 – 22:35
OTEL BİLGİSİ
* Milano: 4* Ramada Hotel ,4* Idea Plus Milano San Siro, 3* Ibis Milano Ca Granda
* Venedik : 4* Nh Mantegna Padova, 4* Noventa Di Piave,4* Tulip Inn Padova
* Floransa : 3* Salus Montecatini, 3* San Marco Montecatini,
* Napoli : 4* Vulcano Buono Hotel, 4* Star Hotel Terminus ,3* Rebecchino Hotel
* Roma: 4* Sheraton Conference, 4* Barceloa Aran Park, 4* Best Western Tor Vergata
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
NOT
*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.***
***Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.***

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com