DOĞU AMERİKA TURU


İSTANBUL – NEW YORK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.30`da buluşma ve Türk Havayolları’nın TK 3 sefer sayılı uçuşu ile 07.25’de New York’a hareket. Yerel saat ile 11.20’de varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik New York şehir turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
NEW YORK
Sabah kahvaltısının ardından New York şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Özgürlük Anıtı & Empire State & faytonlu Central Park turuna         (95 USD) katılabilirler. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği akşam yemekli ve müzikli tekne turuna (135 USD) katılabilirler. Geceleme otelimizde.
NEW YORK – ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Orlando’ya uçuş. Varışımızı takiben özel otobüsümüz ile otele transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sea World turuna (130 USD) katılabilirler. Balinaların, yunusların, deniz aslanlarının ve fokların eşsiz şovlarını izleyeceğiniz dünyanın en büyük su parkında muhteşem bir gün sizleri bekliyor. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Walt Disney Magic Kingdom turuna katılabilirler (130 USD). Dünyaca ünlü çizgi film karakterlerini görecek, muhteşem şovları izleyecek ve zamanın nasıl geçtiğini bu büyülü atmosferde anlamayacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna (130 USD) katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve şovların bulunduğu park görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
ORLANDO – MİAMİ
Sabah kahvaltısının ardından özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde Kennedy Uzay Üssü gezisi. Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerisindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’ye varış ve panoramik bir şehir turu. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tekne ile yıldızlar adası turuna (40 USD) katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
MİAMİ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Key West turuna (125 USD) katılabilirler. Bu turumuzda okyanusun üzerinde adacıkların köprülerle bağladığı Amerika’nın Florida eyaletinin en uç noktası ve  Küba’ya en yakın yeri olan şirin balıkçı kasabası Key West’te Hemingway’in evini görecek, alışveriş yapma imkanı bulacağınız hoş bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Saw Grass alışveriş turuna (65 USD) katılabilirler. Geceleme otelimizde.
MİAMİ – NEWYORK – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra yerel havayolları ile New York’a uçuş. Daha sonra Türk Havayolları’nın TK 2 sefer sayılı uçuş ile saat 18.50’de İstanbul’a uçuş. Ertesi gün 11:40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – New York – Istanbul ekonomi sınıf uçak bileti,
* Yerel Havayolları ile New York – Orlando ve Miami – New York arası iç hat uçuşları,
* Havalimanı vergileri,
* Orlando – Miami arası otobüs yolculuğu,
* Tüm alan – otel – alan transferler,
* New York (2), Orlando (3) ve Miami (2) gece olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
* New York ve Miami panoramik şehir tanıtım turları,
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Amerika Birleşik Devletleri vizesi, (Şahsi Başvuru)
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
* Rehber ve şoför bahşişleri,
* Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri,
* Amerika iç hat bagaj ücretleri,
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 3 İSTANBUL – NEW YORK 07:25 – 11:20

* TK 2 NEW YORK – İSTANBUL 18:50 – 11:40 + 1
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
 
Kennedy Uzay Üssü Gezisi Dahil !!

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com