ENDÜLÜS TURU


İSTANBUL-MALAGA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1305 sefer sayılı uçağı ile saat 09.40’da Malaga’ya hareket. Yerel saat ile 13.10’da Malaga’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
MALAGA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cordoba turuna katılabilirler (70 Euro – Cordoba Cami girişi dahil değildir). Görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.’da başlanan ve 10.yy.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünya’nın üçüncü büyük camisi Cordoba Cami (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır. Tur sonrası Malaga’daki otelinize dönüş. Geceleme otelinizde
MALAGA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sevilla & Ronda turuna katılabilirler (70 Euro). Bu turumuzda Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Guadalguivir Nehir turunda bir yanda Torre del Ora, Maestranza boğa arenası,1929 yılı yapımı İbero-Amerikan sergi pavilyonları, diğer bir yolda Remedios mahallesi ve Cartija Adası ile Sevilla’nın modern görüntüsü yer almaktadır. Denize en yakın olan Quincentenary, en uzak olan Alamillo köprüleri dahil olmak üzere dokuz adet köprüyü, daha sonra da Sierra Nevada Dağları üzerinde, kireçtaşı bir kanyonun iki tarafında, büyük bir kayalığın üstüne kurulmuş tarihi Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan Ronda’yı ziyaret ediyoruz. Ronda’da yapacağımız gezide; boğa güreşi alanı Plaza de Toros, Eski Köprü (Puente Viaje), Santa Maria la Mayor Kilisesi, Belediye Binası (Ayuntamiento), Minarete San Sebastian, Casa del Rey Moro, Mondragon’un sarayı, engizisyonun bölgesel merkezi Convento de Santo Domingo, Alameda Parkı görülecek diğer yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
MALAGA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Granada turuna katılabilirler (70 Euro – Elhamra Sarayı girişi dahil). Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret edilecek, tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecek ve Endülüs’ün keyfini çıkaracaksınız. Tur sonrası Malaga’daki otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.
MALAGA-İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1306 sefer sayılı uçağı ile saat 14.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Malaga – İstanbul uçak bileti,
* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
* Seçilen kategori otelde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama,
* Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
* Malaga panoramik şehir turu,
* Türkçe rehberlik hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
* Müze ve ören yerleri girişleri,
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1305 İSTANBUL-MALAGA 09:40-13:10

* TK 1306 MALAGA-İSTANBUL 14:05-19:15

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com