GÜNÜBİRLİK MALATYA DARENDE TURU

GÜNÜBİRLİK MALATYA DARENDE TURU
Sabah saat 06:00 ANKA TUR ofis önünde buluşma ve Gaziantep’ den hareket. Araç içi ikramlarımız ve rehberimizin gezilecek olan bölge ile ilgili ön bilgilendirme yapması eşliğinde Erkenek Tünel ağzı ve Sürgü Takasta’ ki su kaynağı güzergahı ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Malatya’ya belirlenen yolculuk periyodu içerisinde ulaşıyoruz. Panoramik şehir turu, Atatürk evi, Malatya Müzesi, tarihi Malatya evlerinin bulunduğu Beş Konaklar mevkii ve eski Malatya (Battal Gazi) gezileri. Karakaya Baraj Gölü, Aslan tepe Höyüğünde Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı gezilerini tamamladıktan sonra kayısı ve yan ürünlerinin satıldığı şire pazarın da alış-veriş imkanı .Alış-veriş sonrası merkezdeki restoranda yöresel kağıt kebabımızı yedikten sonra Malatya’dan ayrılarak Darende’ye hareket ediyoruz. Darende gezimize Somuncu Baba Külliyesi, Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Kuyular, Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi ziyaretlerinin yapılmasının ardından Gürpınar Şelalesi’ni geziyoruz. Buradaki serbest zamanın ardından Gaziantep’e dönüş için otobüsümüze binip hareket ediyoruz.Bir başka ANKATUR organizasyonun da tekrar görüşmek dileğiyle siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz…

07 NİSAN 2019
14 NİSAN 2019
21 NİSAN 2019
28 NİSAN 2019
04 MAYIS 2019
05 MAYIS 2019
06 HAZİARAN 2019

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

* Lüks Otobüsler ile Ulaşım
* Anka Tur Güvencesi
* Profesyonel Rehber ile Çevre Gezileri * Anka Tur Otobüs içi ikramları
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Yemekler
* Tüm Yemeklerde Alınan içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Müze Giriş Ücretleri
NOT:
Yeterli Katılım olmadığı veya Hava şartları uygun olmadığı taktirde acenta turdan 3 gün öncesine kadar turu iptal etme hakkında sahiptir.
Turların kesin kalkışlı olduğunu turdan 3 gün öncesinden bildirilmektedir.
KESİN REZERVASYON için ödemenin tamamının acentaya yapılması gerekmektedir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı İle programın seyrinde değişiklik yapabilir.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar İade edilmez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda ANKATUR’un Sorumluluğu yoktur.
Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Müze kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze kart’ı olanlar, Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan misafirlere müze kart maalesef verilememektedir.
Turlarımızda 10-16 Kişilik gruplarda Mercedes Sprinter, 17-28 Kişilik gruplarda Otokar sultan, Isuzu Turkuaz veya Nova, 29-45 Kişilik gruplarda ise Mercedes Travego, Man Neoplan veya Mercedes Tourismo araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.
1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği AnkaTUR ya da AnkaTUR çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır.

– ANKA TUR GAZİANTEP OFİS ÖNÜ

KİŞİ BAŞI GEZİ ÜCRETİ : 150.00 TL

** 10 kişi ve üstü gruplarda özel indirimler uygulanmaktadır. Acentelerimizden fiyat isteyiniz. **
Okulunuz, kurumunuz için 16 kişi ve üstü gruplara özel Kayseri Erciyes Turu istemiş olduğunuz tarihte gerçekleştirilmekte olup grubunuza özel teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Ofis : 0342 336 45 55

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: DEĞİRMİÇEM MAH.MUAMMER AKSOY BULVARI 53/A

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
TEL: 0342 336 45 55
GSM: 0 507 740 59 77

E- Posta : gaziantep@ankatour.com