İSTANBUL ADALAR TURU

İSTANBUL ADALAR TURU
HAREKET
Akşam saatlerinde ofisimiz önünden hareket ediyoruz. Rehberimiz bizi gideceğimiz bölge ve program hakkında bilgilendiriyor. Ulaşım esnasında yapacağımız ikramlarımız ile seyahatimizi sürdürüyoruz.
1.GÜN:
Zevkli bir yolculuğun sonunda İstanbul’a varış. Çamlıca’da açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Ardından rehberimizin bilgilendirmesiyle birlikte Sultanahmet Bölgesine geçiyoruz. Bölgede Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet Meydanını geziyoruz. Sultanahmet bölgesindeki turumuzu takiben Öğle yemeği için serbest zamanımız oluyor ve Eminönü bölgesine geçiyoruz. Toplamda 22 kapı 17 handan oluşan Tarihi Kapalı Çarşıda serbest zaman sonrasında Mısır Çarşısına geçip buradaki gezimizi yapıyoruz. Mısır Çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra otele geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.
2.GÜN:
Sabah otelde açık büfe sabah kahvaltımızı alıp check-out yaparak otelimizden ayrılıyoruz. Deniz hatları ile Marmara Deniz’inin simgesi olan ADALARA geçiyoruz. Sürgün yeri olarak tarihe geçmiş olan Prens Adalarını ( Burgaz, Heybeli, Kınalı, Büyük ve Sedef ) görüyoruz. Heybeliada’da vereceğimiz molanın bitimin de Büyük ada’ya geçiyoruz. Öğle yemeği molasının ardından faytonla ada turu yapabilir, size vereceğimiz serbest zamanda adayı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşmek için hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3.GÜN:
Sabah alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılıyoruz. Eyüp bölgesine geçiş yapıyoruz. Eyüp Sultan Camii ziyareti ardından rehberimizin bilgilendirmesiyle Pierre Loti’ye çıkıyoruz. Sonrasında Dünyanın dört bir yanından birbirinden değerli eserlerin minyatürlerinin yer aldığı Minniatürk’e geçiyoruz. Minniatürk gezisi ardından öğle yemeği için serbest zaman. Sonrasında boğazda 1,5 saatlik tekne turumuza başlıyoruz ve turumuzu Üsküdar’da sonlandırıyoruz. Saat 17.00’de hareketle geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte gezimizi başladığımız duraklarda sonlandırıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka Ankatur organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

* Lüks araçlarımız ile ulaşım
* Ulaşım esnasında araç içi ikramlarımız
* 2 Gece Otel Konaklama
* 3 Sabah Kahvaltısı ( açık büfe )
* 2 Akşam Yemeği (Otelde set menü)
* Tüm gün adalar turu
* Boğazda Tekne turu
* 1618 Sayılı Yasaya Uygun Seyahat Poliçesi
* ANKA Tur Refakati ve Rehberlik Hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Öğle Yemekleri
*Kişisel Harcamalar
*Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
NOT:
Yeterli Katılım olmadığı veya Hava şartları uygun olmadığı taktirde acenta turdan 3 gün öncesine kadar turu iptal etme hakkında sahiptir.
Turların kesin kalkışlı olduğunu turdan 3 gün öncesinden bildirilmektedir.
KESİN REZERVASYON için ödemenin tamamının acentaya yapılması gerekmektedir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı İle programın seyrinde değişiklik yapabilir.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar İade edilmez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda ANKATUR’un Sorumluluğu yoktur.
Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Müze kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze kart’ı olanlar, Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan misafirlere müze kart maalesef verilememektedir.
Turlarımızda 10-16 Kişilik gruplarda Mercedes Sprinter, 17-28 Kişilik gruplarda Otokar sultan, Isuzu Turkuaz veya Nova, 29-45 Kişilik gruplarda ise Mercedes Travego, Man Neoplan veya Mercedes Tourismo araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.
1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği AnkaTUR ya da AnkaTUR çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır.

– ANKA TUR GAZİANTEP OFİS ÖNÜ

KİŞİ BAŞI GEZİ ÜCRETİ :

** 10 kişi ve üstü gruplarda özel indirimler uygulanmaktadır. Acentelerimizden fiyat isteyiniz. **
Okulunuz, kurumunuz için 16 kişi ve üstü gruplara özel Kayseri Erciyes Turu istemiş olduğunuz tarihte gerçekleştirilmekte olup grubunuza özel teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Ofis : 0342 336 45 55

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: DEĞİRMİÇEM MAH.MUAMMER AKSOY BULVARI 53/A

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
TEL: 0342 336 45 55
GSM: 0 507 740 59 77

E- Posta : gaziantep@ankatour.com