İSTANBUL TURU 2 GECE 3 GÜN

Gece 23.30’da ofisimiz önünden hareket ediyoruz. Rehberimiz bizi gideceğimiz bölge ve program hakkında bilgilendiriyor. Ulaşım esnasında yapacağımız ikramlarımız (sıcak-soğuk içecek ve kek) ile seyahatimizi sürdürüyoruz.

1.GÜN: Gece 23:30’da hareketle gezimize başlıyoruz.Araç içi ikramlarımız ile seyahatimiz devam ediyor.

2.GÜN: 06:00’de İstanbul’a varış. Çamlıca’da açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Ardından rehberimizin bilgilendirmesiyle birlikte Sultanahmet Bölgesine geçiyoruz. Sultanahmet’de Ayasofya Müzesi,Topkapı Sarayı,Yerebatan Sarnıcı,Sultanahmet Meydanını geziyoruz. Sultanahmet bölgesindeki turumuzu sonlandırıyoruz. Öğle yemeği için serbest zamanımız oluyor ve Eminönü bölgesine geçiyoruz. Toplamda 22 kapı 17 handan oluşan Tarihi Kapalı Çarşıda serbest zaman sonrasında Mısır Çarşısına geçip buradaki gezimizi yapıyoruz. Mısır Çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra otele geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

3.GÜN: sabah otelde açık büfe sabah kahvaltımızı alıp check-out yaparak otelimizden ayrılıyoruz. Deniz hatları ile Marmara Deniz’inin simgesi olan ADALARA geçiyoruz. Sürgün yeri olarak tarihe geçmiş olan Prens Adalarını ( Burgaz, Heybeli, Kınalı, Büyük ve Sedef ) görüyoruz. Heybeliada’da vereceğimiz molanın ardından Büyükada’ya geçiyoruz. Öğle yemeği molasının ardından faytonla ada turu yapabilir, size vereceğimiz serbest zamanda adayı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Sabah 08:00’de açık büfe sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılıyoruz. Eyüp bölgesine geçiş yapıyoruz. Eyüp Sultan Camii ziyareti ardından rehberimizin bilgilendirmesiyle Pierre Loti’ye çıkıyoruz. Sonrasında Dünyanın dört bir yanından birbirinden değerli eserlerin minyatürlerinin yer aldığı Minniatürk’e geçiyoruz. Minniatürk gezisi ardından öğle yemeği için serbest zaman. Sonrasında boğazda 1,5 saatlik tekne turumuza başlıyoruz ve turumuzu Üsküdar’da sonlandırıyoruz. Saat 17.00’de hareketle geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte gezimizi 23.30’da başladığımız duraklarda sonlandırıyoruz.

**Minimum 15 kişi ve üstü gruplara istenilen tarihte bu tur gerçekleştirilebilir.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ :
* Lüks araçlarımız ile ulaşım
* Ulaşım esnasında araç (sıcak-soğuk içecek ve kek) ikramlarımız
* 2 Gece 5* Otelde Konaklama (Clarion Otel)
* 3 Sabah Kahvaltısı ( açık büfe )
* 2 Akşam Yemeği (Otelde set menü)
* Tüm gün adalar turu
* Boğazda Tekne turu
* 1618 Sayılı Yasaya Uygun Seyahat Poliçesi
* ANKA Tur Refakati ve Rehberlik Hizmetleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

**Öğle Yemekleri
**Kişisel Harcamalar
**Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


23.30 : Sıhhıye Adliye
23.45 : Kızılay Güvenpark
00.00 : Bahçelievler Milli Kütüphane
00.15 : Batıkent Carrefour- Sa

Okulunuz, grubunuz veya kurumunuza özel tur programı ve fiyatları için lütfen acentemizle iletişime geçiniz.
Minimum 16 kişi ve üstü sayıdaki kişilere bu programı istenilen tarihte uygulayabiliriz…

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com