KAYSERİ-ERCİYES TURU

KAYSERİ ERCİYES TURU
1.GÜN

Saat 00:00 da alacağımız depar ve sonrasında yol üzerinde alacağımız kahvaltı (kahvaltı tabağı) ve sonrasında Kayseri il sınırları içerisindeki tarihi ve turistik mekanları gezmeye başlıyoruz.
Roma İmparatoru III. Gordianus zamanına (M.S 238–244)inşa edilmiş olan Kayseri Kalesi’ni (İç Kale, dış Kale içi,) Cumhuriyet Meydanı’ndaki Saat Kulesi, Mahber-i Honat Hatun Külliyesi gezilerimiz sonrasında öğlen yemeği için mola veriyoruz. Yemek molamız sonrasında İç Anadolu Bölgesi’nin en yüksek dağı olan ve 12 ay boyunca karı hiç erimeyen Erciyes Dağı’na hareket ediyoruz. Gün boyu kayak aktivite ve etkinlikleri sonrası konaklama ve akşam yemeği..
2.GÜN
Otelimizde alınacak kahvaltı sonrası günün ilerleyen saatlerini otelden ayrılma saatine kadar kayak aktivitelerine devam ediyor ve öğle yemeği sonrasında Gaziantep’e dönüş için hazırlıklarımıza başlıyoruz. Akşam saatlerinde diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

23-24 ŞUBAT
02-03 MART

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

• 1 Gece Otel Konaklaması
• Lüks araçlarla Ulaşım
• 1 Adet Açık büfe Kahvaltı Otelde
• 1 Adet Akşam Yemeği Otelde
• Profesyonel Rehberlik
• Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Müze Ücretleri
* Yolda Alınan Tüm Yemekler
• Öğle yemekleri
• Kişisel Ekstralar

NOT:
Yeterli Katılım olmadığı veya Hava şartları uygun olmadığı taktirde acenta turdan 3 gün öncesine kadar turu iptal etme hakkında sahiptir.
Turların kesin kalkışlı olduğunu turdan 3 gün öncesinden bildirilmektedir.
KESİN REZERVASYON için ödemenin tamamının acentaya yapılması gerekmektedir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı İle programın seyrinde değişiklik yapabilir.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar İade edilmez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda ANKATUR’un Sorumluluğu yoktur.
Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Müze kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze kart’ı olanlar, Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan misafirlere müze kart maalesef verilememektedir.
Turlarımızda 10-16 Kişilik gruplarda Mercedes Sprinter, 17-28 Kişilik gruplarda Otokar sultan, Isuzu Turkuaz veya Nova, 29-45 Kişilik gruplarda ise Mercedes Travego, Man Neoplan veya Mercedes Tourismo araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.
1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği AnkaTUR ya da AnkaTUR çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır.

– ANKA TUR GAZİANTEP OFİS ÖNÜ

KİŞİ BAŞI GEZİ ÜCRETİ : 350.00 TL

** 10 kişi ve üstü gruplarda özel indirimler uygulanmaktadır. Acentelerimizden fiyat isteyiniz. **
Okulunuz, kurumunuz için 16 kişi ve üstü gruplara özel Kayseri Erciyes Turu istemiş olduğunuz tarihte gerçekleştirilmekte olup grubunuza özel teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Ofis : 0342 336 45 55

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: DEĞİRMİÇEM MAH.MUAMMER AKSOY BULVARI 53/A

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
TEL: 0342 336 45 55
GSM: 0 507 740 59 77

E- Posta : gaziantep@ankatour.com