KIBRIS TURU

KIBRIS TURU
Lefkoşa-Girne-Gazi Magosa
1.GÜN
Misafirlerimizle Gaziantep Anka Tur Önünde buluşup hava alanına hareket ediyoruz. Hava limanı Uçuş işlemlerinin ardından saat 16.30 da Pegasus Havayolları uçağı ile Lefkoşa’ya hareket ediyoruz.17.40 da Lefkoşa’ya varış. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile şehir merkezine ulaşıyoruz . Serbest zamanın ardından otele transfer, otele yerleşme, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
2.GÜN
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Girne ve Beş Parmak turuna başlıyoruz. Panoramik olarak Barış ve Özgürlük müzesi, çıkartma plajını ve Türkiye Boru hattı olan Geçit köy barajını göreceğiz Kıbrıs’ın en yeşillik ve doğal güzelliği en fazla bölgesi olan Mavi Köşk’e ulaşıyoruz. Keyifli gezimizin ardından Karaoğlanoğlu Şehitliği ve Bellapais Manastırı gezisini yapıyor öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Girne Kalesini geziyor ve Girne limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele dönüyoruz.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde
3.GÜN
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Lefkoşa ve G.Magusa gezisine başlıyoruz. Öncelikle Boğazköy Şehitliği ve Barbarlık Müzesini ziyaret ediyoruz panoramik olarak Yeşil Hat, Ledra Palace Hotel, Denktaş Vakfı, Denktaş Çalışma Ofisi, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Konutunu görüyoruz Keyifli Yürüyüş yaparak rehberimizin anlatımlarıyla Girne Kapısı, Dr Fazıl Küçük Heykeli ve müzesi , Mevlevi Müzesi, Venedik Sütunu, Kurt Baba Türbesi, Kumarcılar Hanı, Büyükhan, Selimiye Camii, Bedesten ve Lokmacılar Kapısı gezilerinin ardından Alışveriş Molası için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında G. Magusa’ya hareket ediyoruz. Osman Fazıl Paşa Camii gördükten sonra Öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Panoramik olarak Zafer Anıtı, Liman, Surlar, Yasak Kent Maraş ve Canbulat Müzesini görüyoruz. Lala Mustafa Paşa Camii ( St Nicholas Katedrali), Namık Kemal’in Zindanı gezimizin ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
4.GÜN
Otelde alınan sabah geç kahvaltı ardından otelden ayrılıyoruz.Serbest gezi ve alışveriş zamanı.Alınacak ekstra akşam yemeği sonrası Havaalanına Transfer. Bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından 20.35 deki Pegasus Havayolları uçağı ile Gaziantep’e hareket ediyoruz güzel bir yolculuğun sonrasında saat 21.40 da Gaziantep deyiz. Bagaj işlemlerinin ardından havaalanında bekleyen aracımız ile Gaziantep’ e hareket ediyoruz. Keyfi gezinin ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka ANKA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
Not: Rehberimiz yol güzergâhları ve tur işleyişinde; gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun en iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki rehbere aittir.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ ·
3 GECE OTEL KONAKLAMASI ·
3 SABAH KAHVALTISI ·
3 AKŞAM YEMEĞİ ·
LEFKOŞA, G. MAGOSA VE GİRNE TURLARI ·
REHBERLİK HİZMETLERİ ·
ALAN- OTEL-ALAN TRANSFERLERİ
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ ·
ÖĞLE YEMEKLERİ
YEMEKLERDE ALINAN EKSTRA İÇECEKLER ·
EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER ·
KİŞİSEL HARCAMALAR
NOT:
Yeterli Katılım olmadığı veya Hava şartları uygun olmadığı taktirde acenta turdan 3 gün öncesine kadar turu iptal etme hakkında sahiptir.
Turların kesin kalkışlı olduğunu turdan 3 gün öncesinden bildirilmektedir.
KESİN REZERVASYON için ödemenin tamamının acentaya yapılması gerekmektedir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı İle programın seyrinde değişiklik yapabilir.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar İade edilmez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda ANKATUR’un Sorumluluğu yoktur.
Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Müze kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze kart’ı olanlar, Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan misafirlere müze kart maalesef verilememektedir.
Turlarımızda 10-16 Kişilik gruplarda Mercedes Sprinter, 17-28 Kişilik gruplarda Otokar sultan, Isuzu Turkuaz veya Nova, 29-45 Kişilik gruplarda ise Mercedes Travego, Man Neoplan veya Mercedes Tourismo araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.
1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği AnkaTUR ya da AnkaTUR çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır.

– ANKA TUR GAZİANTEP OFİS ÖNÜ

KİŞİ BAŞI GEZİ ÜCRETİ :

** 10 kişi ve üstü gruplarda özel indirimler uygulanmaktadır. Acentelerimizden fiyat isteyiniz. **
Okulunuz, kurumunuz için 16 kişi ve üstü gruplara özel Kayseri Erciyes Turu istemiş olduğunuz tarihte gerçekleştirilmekte olup grubunuza özel teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

Gaziantep Ofis : 0342 336 45 55

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: DEĞİRMİÇEM MAH.MUAMMER AKSOY BULVARI 53/A

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
TEL: 0342 336 45 55
GSM: 0 507 740 59 77

E- Posta : gaziantep@ankatour.com