PORTO-LİZBON TURU


İSTANBUL – LİZBON – PORTO
Atatürk Havalimanı’nda dış hatlar gidiş terminalinde 08:00’da buluşma. Bagaj bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1759 sayılı seferi ile 10:55’de Lizbon’a uçuş. Yaklaşık dörtbuçuk saat süren bir yolculuktan sonra yerel saatle 13:50’de Lizbon’a varış ve karşılanmanın ardından özel aracımızla Porto’ya hareket ediyoruz. Üçbuçuk saatlik bir otobüs yolculuğunun ardından Porto’ya varıyoruz ve panoramik Porto Turu’na başlıyoruz. Bu turda göreceğimiz yerler arasında Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü vs. bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme Porto’da otelimizde
PORTO
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Braga & Guimaraes turuna katılabilir.(60 Euro) Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Braga şehir merkezi ve Braga Katedrali, Guimares Kalesi, Bragança Dükleri’nin Sarayı vs bulunmaktadır. Tur sonrası özel aracımızla Porto’ya dönüş. Akşamüstü saatlerinde hava şartlarının elverişli olması durumunda rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tekne turuna katılma imkanı.(25 Euro) Tekne turu Atlantik Okyanusu’na akan Douro nehrinde yapılacaktır ve görülecek yerler arasında Ribeira ve akdenize özgü geleneksel ve tarihi binalar vardır. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
PORTO – LİZBON
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla Lizbon’a hareket. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ve yol üzerinde bulunan Fatima-Nazare-Obidos turuna katılabilir.(85 Euro) Katolikler’in en önemli hac merkezlerinden biri olan Fatima, surlarla çevrili ortaçağ şehri Obidos ve bir sahil kasabası olan  Nazare’yi gezdikten sonra Lizbon’a doğru devam ediyoruz. Lizbon’daki otele varış ve geceleme.
LİZBON
Otelde alacağımız kahvaltının ardından  tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sintra Roca Burnu & Estoril Turu’na katılabilir.(70 Euro) Bu turumuzda görülecek yerler arasında Unesco Dünya Mirası Listesi’nde bulunan ve çok sayıda çini koleksiyonuna ev sahipliği yapan Sintra Şehir Sarayı, Sintra eski şehir merkezi, Avrupa Kıtası’nın en batıdaki ucu olan Roca Burnu, Guincho Burnu ve Boca de Inferno Kayalığı, yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü Cascais ve kumarhanesi ile ünlü Estoril bulunmaktadır. Tur bitiminde Lizbon’daki otelimize geri dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi Turu’na katılabilir.(65 Euro) Portekiz’e özgü yemekler ve şarap eşliğinde geleneksel dans ve müziklere tanıklık edeceğimiz bu turdan sonra otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.
LİZBON – İSTANBUL
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve özel aracımızla Lizbon Havalimanı’na transfer. Türk Havayollarının TK 1760 sayılı seferi ile 14:50’de Lizbon’dan hareket ve keyifli bir yolculuğun ardından yerel saatle 21:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Lizbon – İstanbul uçak bileti,

* Havalimanı Vergileri,
* Alan – Otel – Alan transferleri,
* Panaromik Porto ve Lizbon şehir turu,
* 3 ve 4* Otellerde 4 gece – 5 gün oda – kahvalt konaklama,
* Türkçe Rehberlik Hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize Ücreti (120 Euro)

* Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
* Otel Ekstraları ve Ekstra Turlar,
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1759 İSTANBUL – LİZBON 10:55 – 13:50

* TK 1760 LİZBON – İSTANBUL 14:50 – 21:25
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com