ST.PETERSBURG TURU


İSTANBUL – ST.PETERSBURG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 09.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Rossiya Havayolları’nın FV 296 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’te hareket. Yerel saat ile 16.20’te St. Petersburg’a varış ve karşılanma. Havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Akşam arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan St Petersburg’un en ünlü caddesi Nevsky’de bulunan Nevsky Restaurant’ta akşam yemeğine katılabilirler (45 Euro). Geceleme otelimizde.
ST.PETERSBURG
Sabah kahvaltısı ve panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Neva nehri gezisine katılabilirler (25 EUR). Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek ‘’Hermitage Müzesi Turu’’na katılabilirler (50 Euro). Hermitage dünyanın en büyük sanat müzelerinden birisidir. Katerina’nın kış sarayı olarak inşaa ettirdiği binalar kompleksi günümüzde dünyanın en göz alıcı koleksiyonlarına ev sahipliği yapar. 1760’dan itibaren Rus Çarlarının kış aylarını geçirdiği bu muhteşem binalar Barok mimarisinin başyapıtları arasındadır. Günümüzde 1057 adet oda ve salonda Da Vinci, Van Gogh, Michaelangelo, Rembrandt ve daha nice büyük sanatçının büyüleyici eserleri sergilenmektedir. Arzu eden konuklarımız rehberimize danışarak Klasik Konser veya Bale gösterisine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
ST.PETERSBURG
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Pavlovsk Sarayı turuna katılabilirler (50 Euro). I. Paul tarafından yaptırılan 18. yy. Klasik Rus Mimarisi’nin en güzel örneklerinden olan saray ve binaları. Çar Paul’un Avrupa gezileri sonrası inşa edilen kompleks, iç mimarisi ve sahip olduğu eserlerle Avrupa’nın en güzel ve en zengin saraylarından biri olarak anılmaktadır. Özellikle “Taht Odası” süslemeleriyle göz kamaştırıcı. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Petergoff Sarayı turuna katılabilirler (50 Euro). Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimi serbest zaman. Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Troika Restoran’daki gala yemeğine katılabilirler (70 Euro). Geceleme otelimizde.
ST.PETERSBURG-İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Rossiya Havayolları’nın FV 295 sefer sayılı uçuş ile saat 21.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 23.25’te varış.  Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Atatürk Bulvarı 109/1
Kızılay – Çankaya
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 507 740 59 77
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

ÖN BİLGİ
Bu tur misafirlerimizin daha uygun fiyatlara yurtdışına çıkabilmeleri adına üretilmiş promosyon bir turdur.
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Rossiya Havayolları ile İstanbul / St. Petersburg /  İstanbul ekonomik sınıf uçuşları,
* Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
* Havaalanı / otel / havaalanı transferleri,
* St. Petersburg panoramik şehir turu,
* Belirtilen kategori otellerde 3 gece kahvaltı dahil konaklama,
* Profesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
 
UÇUŞ DETAYLARI
* FV 296 İSTANBUL – ST.PETERSBURG 12:05 – 16:20
* FV 295 ST.PETERSBURG – İSTANBUL 21:00 – 23:25
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Atatürk Bulvarı 109/1
Kızılay – Çankaya
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 507 740 59 77
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Atatürk Bulvarı 109/1
Kızılay – Çankaya
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 507 740 59 77
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com