TRAKYA TURU

1. GÜN: Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden saat 21.30’da Edirneye Hareket.
2.GÜN:Gerekli molaları vererek Edirne’ye varışımızla 08.00’da yapacağımız kahvaltımızın ardından ardından Mimar Sinan‘ın “ustalık eserimdir” dediği Selimiye camiini, Üç Şerefeli ve Eski Camileri gezdikten sonra ticaret hayatının merkezi Saraçlar caddesinde serbest zamanımız olacak. Tabyalar, Balkan Savaş Müzesi, Saray içi, Fatih ve Saray Köprüleri, tarihi Kırkpınar yağlı güreş alanı, Babüssade ve kasırların gezilmesi. 16yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği II. Beyazıt Külliyesi Sağlık Müzesi, Lozan anlaşması ile vatanımıza katılan Karaağaç köyünde Lozan Anıtı, tarihi Tren İstasyon’u ve Tarihi Meriç Köprüsü gezileri sonrasında Meriç Nehri kıyısında çay molası ve gün batımın izlenmesi otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3. GÜN: Otelde alacağımız kahvaltı ardından Kırklareli Pınarhisar ilçesine hareket, Pınarhisar Kalesi’nin muhteşem manzarasında fotoğraf molası ardından, Demirköy’e hareket. Altlı üstlü iki mağaranın birbirine bağlı olduğu içinden nehir geçen ve görünce büyüleneceğiniz Düpnisa Mağarası’nın gezilmesi, yüresel ürünler alışverişi ve çay molası. Trakya´nın doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada‘ya hareket. İğneada’da Erikli ve Mert göllerini içerisinde barındıran, Avrupa’daki ender sulak alanlardan olan Longoz(subatan ormanı) gezisi sonrasında, İğneada sahilde yürümek ve Limanköy manzarasında fotoğraf çekmek için serbest zaman. Vize’ye bağlı Kıyıköy’e varış. Muhteşem manzara eşliğinde Sahil şeridinde yürüyüşte, Cenevizlilerden kalma kale ve eski evlerin görülmesi ardından otelimize hareket. Akşam yemeği otelimizde.
4. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Kırklareli Lüleburgaz’a hareket. Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi ve Zindan Baba Türbesi gezileri…Tekirdağ`a hareket. Rakoçi`nin Müze Evi, Namık Kemal Evi ve Anıtı ile Rüstem Paşa Külliyesi`nin gezilmesi ve Meşhur Tekirdağ köftesinin tadına bakabilmek için merkezde serbest zaman… Ankara’ ya hareket. Dönüş yolculuğunda Büyük Çekmece ve Küçük Çekmece gölleri ile İstanbul Boğazı’nın panoramik görülmesi, gerekli molalarla Ankara’ ya varış ve gezimizin sonu.

★★★ TUR TARİHİ ★★★
19-22 NİSAN 2019

ÜCRETE DÂHİL HİZMETLER
**Özel tur araçları ile ulaşım.
**2 gece YP konaklama.
**3 Sabah kahvaltısı(Birincisi restoranda)
**2 Akşam yemeği.
**Programda belirtilen geziler.
**Profesyonel Rehberlik hizmeti.
**Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.
**Seyahat Güvence Poliçesi.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

** Kişisel Harcamalar
** Öğle yemekleri
** Müze Giriş Ücretleri

21.30 : SIHHIYE SEZENLER SOKAK

NAKİT GEZİ ÜCRETİKREDİ KARTI TEK ÇEKİM
3 TAKSİT GEZİ ÜCRETİ6 TAKSİT GEZİ ÜCRETİ9 TAKSİT GEZİ ÜCRETİ
YETİŞKİN:690 TL690 TL725 TL759 TL780 TL

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM: 0 507 119 97 27
GSM: 0 554 236 44 70
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com