VİYANA – PRAG – BUDAPEŞTE TURU 2VİYANA – PRAG – BUDAPEŞTE TURU | TÜRK HAVAYOLLARI İLE 24 AĞUSTOS HAREKET | İSTANBUL – VİYANA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Gezinet kontuarında 05:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1883 sefer sayılı uçuş ile 08:10’da Viyanaya`ya hareket. Yerel saat ile 09:40’da varış. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle Grinzing Meyhaneleri turlarına ekstra olarak katılabilirler. (45 €) Geceleme otelimizde.
VİYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyenler yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turu Viyana Ormanları Turu (50 €). Arzu eden misafirlerimizle ekstra Konser izleme imkani (50 €). Geceleme otelimizde.

VİYANA – PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler (Öğle yemekli ) (60 €). Akşam Vlatava Nehrinde tekne turuna ekstra olarak katılma imkanı (40 €). Geceleme otelimizde.
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz ) turuna katılabilirler (60 €). Akşam Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programina ekstra olarak katılma imkanı (60 €). Geceleme otelimizde.
PRAG – BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeste’ye hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz ekstra Bratislava Turuna ( Slovakya ) (Yemeksiz) katılabilirler( 30 € ). Bratislava turun’da sonra Budapeşte`ye hareket. Budapestes’ye varışın ardından Panoramik olarak yapılacak turumuzda, Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz ( 45 € ) Geceleme otelimizde.
BUDAPEŞTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. (Öğle yemekli ) (60 €) . Akşam dileyen misafirlerlerimizle ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler.(30 €) Geceleme otelimizde
BUDAPEŞTE – İSTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest. Çevreyi daha yakından tanıma ve alışveriş imkanı. Daha sonra rehberin belirleyeceği saatte havalimanın’a transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1038 sefer sayılı uçuş ile 20:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23:15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Bu tura gitmek istediğiniz dönem ile ilgili olarak ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Merkez Ofis:
Adres: Atatürk Bulvarı 109/1
Kızılay – Çankaya
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 507 740 59 77
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Türk Havayolları ile İstanbul – Viyana // Budapeşte – İstanbul ekonomi uçak bileti,
* Havalimanı vergileri,
* Alan – otel – alan transferleri ve Şehirler arası Transferler,
* 3 ve 4* Otellerde 7 gece 8 gün Oda – Kahvaltı Konaklama,
* Viyana,Prag,Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları,
* Türkçe rehberlik hizmetleri,
* Seyahat Sağlık Sigortası,
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Vize Ücreti (100 Euro)
* Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
* Ekstra Turlar,
* Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar,
* Kisi başı 5 Euro bahsiş (Otobüs Şöförü için)
UÇUŞ DETAYLARI
* TK 1883 İSTANBUL – VİYANA 08:10 – 09:40

* TK 1038 BUDAPEŞTE – İSTANBUL 20:15 – 23:15
LAHEY PROTOKOLÜ
Gezinet, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
NOT
***Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır***

Bu tur veya başka bir yurtdışı turuyla ilgili olarak size en uygun fırsatları ve indirimleri öğrenmek için ofisimizle iletişime geçiniz.
Ankara Merkez Ofis:

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com

Rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.

Adres: Necatibey Caddesi
Ankara İş Hanı 8/102
Kızılay Çankaya-ANKARA
TEL: 0 312 419 07 19
GSM : 0 542 420 80 08
GSM: 0 507 119 97 27
Facebook: www.facebook.com/ankatur
E- Posta : info@ankatour.com